İzzettin Oto Çekici

İzzettin Oto Çekici

Özellikle İstanbul gibi kozmopolit bir şehirde yaşıyorsanız mutlaka düzenli, standartlarından ödün vermeyen ve hizmetinden memnun kaldığınız bir oto çekici firması müşterisi olmak ve böyle durumlarda hiç araştırma gereği duymadan direk iletişime geçme rahatlığına sahip olmalısınız. Standart ve kendini sürekli yenileyen yapısıyla İzzettin Oto Çekici sizin için çok iyi bir alternatif çözümleyici ve destek sağlayıcınız olabiliriz.

İzzettin Oto Çekici Hangi Alanlarda Hizmet Verir?

İzzettin Oto Çekici, en temelde aracınızı taşımanız gerektiğinde size yardımcı olduğu gibi aracınızın lastiği patladığında, aküsü bittiğinde veya aracınızda diğer teknik sorunlar olduğunda da size yardımcı oluyoruz. Bunlara ek olarak araç kurtarma, oto çekici, yol yardımı, yakıt desteği, vinç hizmetleri ve diğer hizmetler gibi birçok hizmet seçeneği de tercihlerinizin arasında olabilir.

Hangi Şehirlerde Hizmet Veriyor?

Yalnızca İstanbul’da hizmet veriyoruz. Diğer şehirlerde şubelerimiz bulunmamaktadır.

İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veriyor. Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Bu konuda yeterli personel ve araçlarımız mevcuttur.

İzzettin Oto Çekici Fiyat Performansı Nasıl?

Hadımköy Oto Çekici olarak fiyatlama prensibimiz alternatiflerine göre gayet rekabet edebilir oranlardadır.

İhtiyaç Halinde İzzettin Oto Çekici ‘ye Nasıl Ulaşabilirim?

Müşteri temsilcilerimiz hafta içi ve hafta sonu fark etmeksizin tüm gün ulaşabileceğiniz şekilde sizlere bir telefon kadar yakınlar. Umarız ihtiyacınız olmaz ancak, araç çekimi ve diğer hizmetlerimiz için yaşadığınız tüm problemlerde arayabilirsiniz. Size destek olmak bizim en temel prensibimiz. Sitemizden güncel iletişim bilgimize ulaşabilirsiniz.

İzzettin oto çekiciyi diğer oto çekici firmalardan ayıran detaylar nelerdir?

  • İstanbul’da hizmet veren birçok oto çekici firması arasında kendine özgü farklılıklarla öne çıkıyoruz.
  • Deneyimli ve uzman ekibimiz ile ön plana çıkıyoruz.
  • Araçlarımızın düzenli bakımlarını yapıyor, teknolojik olarak en yeni araçlarla, siz değerli müşterilimizin araçlarını güvenle taşıyoruz.
  • Sizden gelen tavsiyeler doğrultusunda kendimizi sürekli güncelliyoruz.

İzzettin Oto Çekici olarak araç taşıma ve diğer yol yardımı hizmetleri konusunda sizler için fırsat verildiğinde güvenilir ve en uygun seçenek olacağımızı ve daimi müşterimiz olacağınızı garanti ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara