Hadımköy Oto Çekici

Yol Yardım Hadımköy Çekici

Araç sahipleri zorunlu veya kasko sigorta poliçelerine yol yardım Hadımköy çekici talebinde bulunarak, ekstra bir ücret ödemeden oto çekici hizmetlerinden faydalanabilirler. Bu şekilde hizmet almak isteyen araç sahipleri, firma tercihinde yol yardımı kapsamında çekici hizmeti veren firmaları tercih etmelidirler.

Sigorta kapsamında yol yardımı alınması durumlarında, sigorta poliçesinde yer verilen sözleşme kapsamında çekici hizmetleri sağlanır. Bu gibi durumlarda poliçede her çekici hizmeti için belirli bir ücret belirlenebilir veya en yakın servis konumuna olarak belirtilebilir. Bazı lastik firmaları da bu yönde anlaşma sağlayabilirler. Bu durumlarda çekici hizmetleri yol yardımı kapsamında değerlendirilebilir.

Yol Yardımı Çekici Hizmetlerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Sigorta kapsamında yol yardımı çekici hizmeti alacak araç sahipleri, öncelikle ilgili sigorta şirketinin eksperi ile görüşmelidir. Bazı sigorta şirketleri kendi anlaşmalı oldukları çekici firmalarından hizmet sağlarlar.

Bazı durumlarda da ilgili sigorta firması, poliçe sahibine hizmetleri kendisinin sağlamasını, çekici ücretini firmadan talep etmesini isterler. Birinci konumda olan araç sahipleri ücretsiz çekici hizmeti alacaklarsa eksperin yönlendireceği çekici firmasını beklemek durumundadır.

İkinci konumda bulunan araç sahipleri çekici firmasını tercih ederken öncelikle güvenli firmaları tercih etmeli ve hizmet karşılığında fatura talebinde bulunmalıdır. Bu sayede ücretini daha sonra sigorta şirketinden talep edebilirler.

Yol Yardımı Çekici Hizmetleri Nasıl Sağlanır? Sürekli hareket halide olan araç sahipleri, araç sigortalarına yol yardım hizmetlerini ekleterek ekonomik hizmetlerden faydalanabilirler. Ayrıca bazı güvenli oto çekici firmaları müşterileri ile yol yardımı anlaşması sağlayarak, bu hizmetlerden daha ekonomik olarak faydalanabilirler. Yol yardımı kapsamında çekici hizmeti alacak kişiler;

  • Araç sigorta şirketleri,
  • Araç filosuna sahip şirketler,
  • Oto park hizmeti veren işletmeler,
  • Hususi araç sahipleri,
  • Ticari taksi işletmeleri,
  • Hususi araç sahipleri,

Gibi kişi veya kişiler olabilirler. Ayrıca bu tür hizmetlerden kamu ve özel teşebbüslerde etkili bir şekilde faydalanabilirler.

Yol Yardımı Çekici Hizmetlerinde Gerekli Olan Bilgi Ve Belgeler

Yol yardımı kapsamında çekici hizmetinin sağlanabilmesi için, tercih edilen oto çekici firmasının bu kapsamda hizmet vermesi gereklidir. Yol yardımı verebilecek firmanın aynı zamanda güvenilir olması gerekir.

Çekici hizmeti veren firma sırayla aracın bulunduğu konum, aracın çekileceği konum, aracın cinsi, aracın hareket kabiliyeti, aracın hasar durumu gibi bilgilere ihtiyaç duyar. Gerekli bilgiler sağlandıktan sonra, sigorta kapsamında hizmet alınacaksa sigorta belgesi veya poliçe numarası, araca ait ruhsat, sahiplik belgesi, talepte bulunan kişinin kimlik belgesine ihtiyaç vardır. Çekici hizmeti alacak araç üzerinde tasarrufu bulanmayan kişilere hizmet verilemez.

Yol Yardımı Hadımköy Çekici Fiyatları

Yol yardımı çekici hizmetleri araç türüne, aracın mevcut konumuna ve aracın çekilmesi gereken konuma göre farklılık gösterir. Çekici firması ile yapılan görüşmelerde müşteriye çekici ücreti önceden belirtilir. Müşteri ödeme işlemlerinde kredi kartı ve nakit kullanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara