Hacımaşlı Oto Çekici

Hacımaşlı Oto Çekici

Kaza anında, yılın tüm günü ve günün her saatinde yol yardım ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında çekicilerimiz 7/24 hizmetinizdedir. Kapsamlı çekici parkurumuzla, arabalardan, kamyonlara ve otobüslere kadar yol yardımı gerektiren çok çeşitli araçlara hizmet verebiliriz.

Hacımaşlı oto çekici güvencesi ile sizi hemen alanında en kapsamlı ve uygun çekici hizmetini sunan firmaya yönlendiriyoruz. Vakit kaybetmeden bizi arayın, gelelim. Şehrin neresinde olursanız olun! Hemen Hacımaşlı çekicimizi yönlendirelim. Aracınız sizi şehir merkezinin dışında mı bıraktı? Yakın Çekici yalnız merkezde değil uzak bölgelerde de hizmet vermektedir. Hiç beklemediğiniz yer ve mekanlarda Arnavutköy oto çekici hizmetini sunuyoruz. Siz de uygunsuz yerlerde ve zamanlarda bizi her daim arayabilirsiniz.

Verilen Hizmetler Nelerdir?

Aracınız aniden bozuldu sizi yolda mı bıraktı? Çekici firmaları içerisinden size en yakın olanı gönderelim. Hacımaşlı çekici firmalarını hemen arayın. Seyahatinizin kabusa dönüşmesine izin vermeyin. Çekici hizmeti için şimdi bize ulaşın.

Sunulan hizmetler;

  • Kesintisiz Hacımaşlı Oto Kurtarma Hizmeti
  • Güvenli Hacımaşlı Sıfır Araç Taşıma Hizmeti
  • 7/24 Hacımaşlı Oto Çekici Hizmeti
  • Güvenli Hacımaşlı Karavan Taşıma Hizmeti
  • Ekonomik Hacımaşlı Çoklu Araç Taşıma Hizmeti
  • Güvenli Hacımaşlı Ağır Vasıta Taşıma Hizmeti
  • Ekonomik Hacımaşlı Tekne Taşıma Hizmeti
  • Hacımaşlı Araç çekici Hizmeti
  • Hacımaşlı Araba çekici Hizmeti
  • Ekonomik Hacımaşlı Ağır Vasıta Kurtarma Hizmeti

Çekici Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Aslında araç çekme maliyetinin hesaplanmasında en etkili faktör mesafedir. Kilometre başı fiyat, aracın taşındığı yerden kilometre hesaplanarak belirlenir. Çünkü mesafe ne kadar uzunsa, o kadar az kilometre ödemeniz gerekir. Mesafelere otoyol, köprüler, gişeler de eklenir.

Trafik Sigortası Çekiciyi Karşılar Mı?

Yol yardım hizmet teminatları, beklenmeyen kazalara ve arızalara karşı garantilidir. Yol hizmeti, aracın yolda kaldığı en zor zamanda tüm hizmetleriyle aracı kurtarmak için çalışır. Sigortalı yol hizmeti kapsamında yer alan Çekici Hizmeti, 10 yaşını doldurmuş araçlara bir defaya mahsus yardım hizmeti vermektedir.

Kaskodan Çekici Parası Nasıl Alınır?

Sigorta bir çekici hizmeti içeriyorsa, mal sahibi şirketi arayıp yol yardımı ister ve çekici yardımı yola çıkar. Aracı yetkili ve anlaşmalı servise teslim eder ve çekici hizmeti, araç servise teslim edildiğinde işini bitirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara