Habibler Oto Çekici

Habibler Oto Çekici

Her zaman başa gelebilme ihtimali olan olaylardandır aracın arıza yapması veya yaşanabilecek muhtemel bir trafik kazası. Bu gibi durumlarda oto çekiciye ihtiyaç duyulur. Bu gibi durumlar nahoş olsa da maalesef günlük hayatın temposu içerisinde bazen dalgınlık sebebi ile bazen ise hatalı hareketler dolayısıyla başımıza gelmekte olan doğal gündelik olaylardan biri. Habibler oto çekici şirketleri de böyle durumlarda hizmet vermektedir.

Oto Çekici Ne Demek?

Oto çekici aracınızın bozulması veya kaza durumlarında aracın bir yerden başka bir yere aktarılması için kullanılan bir araçtır. Habibler oto çekici firmalarının bolca yer aldığı bir ilçemizdir. Sıklıkla ihtiyaç duyulduğu için tedarik edebilmeniz kolay bir hizmettir. Oto çekiciler tam anlamı ile zor zamanlarımızda yanımızda olan bir kurtarıcılardır.

Oto Çekici Ne Kadar Tutar?

Birçok ilde fiyat olarak bir birilerinden farklılık gösteren oto çekici firmaları mevcuttur. Habibler oto çekici firmaları da bu diğer firmalar gibi yıllık olarak belirlenen tarife fiyatlarını uygular. Masraflarını ve kar paylarını hesaplayarak fiyat belirlemektedirler. Genelde çekici firmaları bu fiyata yakın bir ücret talep eder.

2023 itibari ile bir km için çekici bedeli yaklaşık 10tl civarıdır. Bu fiyat genel olarak aynı olsa da şehirlere göre farklılık gösterebilir. Aynı zamanda aracınızın bulunduğu yere yani yolda kaldığınız yerin durumuna göre de fiyat farklılık gösterebilir.

Çekiciler Gece Çalışır Mı?

Çekici firmalarının birçoğu gece hizmet vermektedir. Fakat gece çalıştıkları fiyat tarifeleri farklılık gösterebilir. Habibler oto çekici firmaları da gece tarifesi ile hizmet veren çekici firmalarındandır. İhtiyaç hasıl olduğu durumlarda oto çekici firmalarından gecede hizmet almanız her yerde ve saate mümkün olacaktır.

Çekiciye Nasıl Ulaşırım?

İnternet üzerinden iletişime geçilebilecek birçok firma mevcuttur. Bunun dışında çekici araçları üstlerinde reklam amaçlı telefon numarası da taşır. İster internet üzerinden isterseniz telefon ile iletişim kurarak size en yakın çekiciye kolayca ulaşmanız mümkün olacaktır. Habibler oto çekici firmaları da birçok diğer firma gibi hem telefon hem de internet üzerinden ulaşılabilir firmalardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara