Göktürk Oto Çekici

Göktürk Oto Çekici

Akü bitme sorunu, yakıt bitimi sorunu, lastik patlaması gibi anlık birçok sorunlar ve sıkıntılar araçların yolda kalmasına neden olmaktadır. Böyle durumlarda hemen aracınızı daha güvenli bir alana çekmeli siniz. Bu şekilde trafiğin seyrini olumsuz olarak etkilememesi için oto çekici hizmetine ihtiyaç olmaktadır. Tamda Göktürk oto çekici olarak bizler bu ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde cevap vermek çalışmaktayız.

Profesyonel Oto Çekici Hizmeti

Yıllardır gerek çalışanlarımız ile gerek ise yaptığımız işler ile oldukça adından söz ettiren bir firma olmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için oldukça büyük önem taşımaktadır. Sizin istek ve taleplerinize profesyonel kadromuz ile kaliteli, güvenli hizmet vermekteyiz.Firmamız araçlarınızın olduğu yere en kısa sürede ulaşarak aracınızı güvenli bir alana hiç zaman kaybetmeden götürür. Bunun için tek yapmanız gereken Göktürk oto çekici servisimizi aramanız yeterli olmaktadır. Sabit hat aracılığı ile bizlere ulaşmak olacaktır.

 

Oto Çekici Firması Olarak Aşamalar

Oto kurtarıcı, ya da çekici hizmetleri belirli aşamalardan oluşmaktadır. Bu aşamaları şu şekilde sıralamak mümkündür.

Oto Çekici Adres Tespiti

Göktürk oto çekici hizmeti almak için öncelikle araç sahibinin aracının arızalandığı bilgisini bildirmesi gerekir. Böylece buna uygun olarak firmamız deneyimli ekipleri ile gerekli düzeni ve donanımlı araçlar ile yola çıkmaktadır.

Araç Arıza Sorunu İncelemesi

Aracınızda lastik değişimi, akü takviyesi gibi sorunlar var ise bunları hemen orada halletmekteyiz. Aksi halde aracınız isteğiniz doğrultusunda size bağlı olarak tamirciye ya da başka bir adrese çekilmektedir.

Uygun Fiyatlı Oto Çekici

Fiyat ortalaması aracın türüne ve gidilen mesafeye göre değişkenlik göstermektedir. Bu konuda firmamız size en ekonomik fiyatları sunarak kaliteli hizmeti vermektedir.

Oto Çekici İle Aracın Çekilmesi

Bu son aşama olmaktadır. Aracınızın boyutuna ve türüne göre firmamız tarafından çekilmektedir. Hiç bir şekilde aracınız da hasar veya en ufak bir çizik bile oluşmadan Göktürk oto çekici tarafından sorunsuz teslim edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara