Deliklikaya Oto Çekici

Deliklikaya Oto Çekici

 

Oto çekici hizmeti, yoğun trafiğin yaşandığı ülkemizde bir gereklilik halini almıştır. Özellikle yolda kalan araçlara hızlı ve kaliteli çözümler sunmak, oto çekici firmalarının sağlaması gereken en önemli hizmet kalemidir. Deliklikaya Oto Çekici, yolda kalan her türlü araca hızlı bir şekilde müdahale eden, İstanbul’ un en çok tercih edilen firmasıdır.

 

Deliklikaya Oto Çekici Faaliyetleri

 

Deliklikaya Oto Çekici faaliyetleri arasında;

 

Her türlü motorlu araç için çekici hizmeti,

 

Hızlı bir şekilde adrese gelen mobilize ekipler,

 

Her araç için farklı bir ekipmanla çalışan profesyonel kadro,

 

Alınan üst düzey hizmete karşılık en uygun fiyat garantisi,

 

7 gün 24 saat ulaşılabilir destek hattı bulunmaktadır.

 

Deliklikaya Oto Çekici Fiyatları

 

Deliklikaya Oto Çekici olarak, fiyat politikası aracın cinsine ve gidilen mesafenin uzunluğuna göre değişmektedir. Hesaplı fiyatlardan hizmet almak isteyen vatandaşlar, Deliklikaya Oto Çekici iletişim adreslerinden;

 

Konum,

 

Aracın cinsi,

 

Kısaca yaşanılan sorunun ne olduğu,

 

Bilgilerini paylaşarak fiyat teklifi almaktadırlar. Deliklikaya Oto Çekici firması olarak, verilen her fiyat teklifi, vatandaşı memnun eden bir hizmet alımına dönüşmektedir. Oldukça masraflı olabilen oto çekici işlemlerine uygun fiyatlardan sahip olmak için, Deliklikaya Oto Çekici’ ye başvurulmaktadır.

 

Deliklikaya Oto Çekici İle Araçların Çekim İşlemleri

 

Öncelikle vatandaşlardan alınan bilgilerle, çekilecek araç için hangi ekipmanın gönderileceği belirlenir. Kısa süre içerisinde yola çıkan ekipler, sorunlu aracın olduğu adrese ulaşır. Çekici işlemi için talep edilen araç, hızlı ve uygun araçlarla araca yüklenir. Aracın sorununa göre,

 

Lastik patlaması, var olan lastiğin değiştirilememesi

 

Araç arızaları

 

Yakıt bitmesi

 

Kazalar

 

Gibi her türlü olumsuz durum için, teknik servise teslim etme süreci yapılmaktadır. Böylelikle kurtarma işlemi tamamlanır. Gerek uzun yolsa gerekse şehir içinde Deliklikaya Oto Çekici ile iletişime geçerek oldukça maliyetli ve zor olan bu süreci, hızlı ve uygun fiyatlara satın almak mümkün olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara