Acil Oto Çekici

Acil Oto Çekici

Yoğun trafikte arızalarda, maddi veya yaralamalı trafik kazalarında acil oto çekici ihtiyacı ortaya çıkar. Bu gibi durumlarda aracın en kısa sürede bulunduğu konumdan taşınması gerekir. Bu tür çekici hizmetlerinin en kısa sürede gerçekleşmesi, aracın mevcut konumu açısından önem arz eder.

Müşteriler çekici firmaları ile görüşme sağladıklarında, aracın mevcut konumu yanında trafiğe engel durumunu ve diğer olumsuzlukları belirttiklerinde, firma aracın bulunduğu konuma risk durumuna göre en kısa sürede çekici araç yönlendirecektir. İhtiyaç duyulması halinde firma aracın bulunduğu konuma yeteri kadar personel ve kurtarıcı gibi hizmetlerde gönderir.

Acil Oto Çekici Firmaları Hangi Hizmetleri Verir?

Müşteriler güvenilir acil oto çekici hizmeti sağlayan firma tercihinde bulunduklarında, güvenli bir şekilde aracın bulunduğu konumdan taşınmasını sağlayabilirler. Acil oto çekilmesi durumlarında yetkili firmalar;

  • Acil çağrı aldığında bölgeye en yakın olan çekici aracını sevk eder.
  • Aracın konumuna ve aracın türüne göre ihtiyaç duyulması halinde kurtarıcı sevkini sağlar.
  • İhtiyaç duyulan alana konusunda deneyimli yeteri kadar personel akışını sağlar.
  • Olay yerine müdahale eden kolluk kuvveti, itfaiye gibi unsurlarla koordineli çalışır.
  • Çekici ihtiyacına göre birden fazla çekici araç sevk edebilir.
  • Hizmet alacak aracın özelliklerine göre çekici araç temin eder.

Gibi tüm olanaklarını kullanabilirler. Bu sayede olası başka risklerinde önüne geçerek, aracın bulunduğu konumundan alınarak ve müşteri tarafından belirlenen noktaya sevki güvenle gerçekleşir.

Acil Oto Çekici Hizmetleri Nasıl Verilir?

Oto çekicilere acil ihtiyaç duyulması durumları, yoğun trafik engeli, sel baskınları, araç arıza durumları, trafik kazaları gibi durumlarda ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda araç sahibinin, yetkilendirilmiş araç sürücüsünün mevcut konumda bulunması gerekir. Yaralamalı trafik kazalarında araç sahibi veya sürücüsü mevcut konumda bulunmayabilir.

Bu gibi durumlarda acil çekici hizmetleri verilebilmesi için, trafiğin akışına yönelik hizmet veren kolluk kuvvetlerinin bu yönde talepleri olması gerekir. Bazı acil oto çekici firmaları bu birimlerle anlaşma sağlarlar. Hizmette bu yönde gerçekleştirilir.

 

Acil Oto Çekici Fiyatları Ne Kadar?

Güvenilir oto çekici fiyatları müşteri memnuniyetini ortaya koyarak, oto çekici hizmetlerine acil ihtiyaç duyulması durumlarını da, standart çekici fiyatları kapsamında değerlendirirler. Aracın fiziki koşulları, aracın fiziki durumu, çekilmesi gereken konum acil çekici fiyatlarını belirler.

Acil Oto Çekici Ne Kadar Sürede Gelir?

Oto çekici hizmetlerine ihtiyaç duyan aracın bulunduğu konum, çekici araç ile taşınması gereken aracın arasındaki mesafe, ulaşımın sağlandığı güzergahtaki trafik yoğunluğu süreyi belirler. Acil çağrı alan çekici firma tüm ekiplerini kontrol ederek, en yakın konumdaki ekibini bölgeye yönlendirir. Bu nedenle oto çekici ihtiyaçlarında güvenilir firmalar tercih edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara